Napovednik aktivnosti Venice International University (VIU) v letu 2022

Študente vabimo k udeležbi na aktivnostih, ki potekajo v okviru mreže univerz Venice International University (VIU).

V konzorcij VIU je trenutno vključenih 20 univerz iz 15 držav in 4 kontinentov, tudi Univerza v Ljubljani.

VIU nudi možnost izmenjav študentom vseh stopenj in smeri kot tudi različne programe poletnih in zimskih šol, intenzivne tematske seminarje za študente druge in tretje stopnje, mednarodno akademijo za doktorske študente, pripravništvo v podjetjih v Italiji in na članicah univerz VIU ter štipendije za prizadevne in delovne študentke in študente, ki aktivno sodelujejo pri različnih dodatnih aktivnostih v okviru programa Globalizacij. Aktivnosti potekajo v angleškem jeziku ter v manjših skupinah (okrog 12 študentk in študentov).

Več informacij najdete v pripeti datoteki.