Odvetniki Šelih & partnerji, o.p., d.o.o. – pripravništvo ali študentsko delo

V svojo ekipo vabimo pravnico oz. pravnika na začetku karierne poti na delovno mesto odvetniške pripravnice oz. odvetniškega pripravnika ali študentko oz. študenta zadnjega letnika pravne fakultete ali s statusom absolventa za študentsko delo (z možnostjo kasnejšega pripravništva).

Pri nas boš imel/a priložnost znanje in izkušnje pridobivati v eni vodilnih slovenskih odvetniških pisarn na področju gospodarskega prava, sodelovati v stimulativnem, dinamičnem in urejenem delovnem okolju ter postati del profesionalnega, sproščenega in povezanega kolektiva.

Pričakujemo:

·        zaključeno 2. stopnjo pravne fakultete (za delovno mesto odvetniške pripravnice oz. odvetniškega pripravnika)

·        odlično znanje angleškega jezika, dobrodošlo je tudi znanje nemškega jezika,

·        odprtost za pridobivanje novih znanj in izkušenj, zavzetost, samoiniciativnost, odgovornost in natančnost.

Odvetniki Šelih & partnerji, o.p., d.o.o. smo odvetniška pisarna, ki domačim in tujim pravnim osebam nudi celovit nabor gospodarskopravnih storitev.

Sledimo vrednotam zaupanja, znanja in sodelovanja in nadaljujemo že 60-letno tradicijo pisarne.

ZAUPANJE: Zaupanje strank pridobimo z osredotočenostjo na poslovne cilje vsake stranke, s predanostjo, strokovnostjo in odzivnostjo. Spoštujemo visoko poslovno integriteto in poklicno etiko.

ZNANJE: Verjamemo, da je za uspeh ključno celovito poznavanje pravnih področij in široko znanje naših sodelavcev. Zaradi dolgoletne tradicije in zadovoljstva strank ob številnih uspešno izpeljanih transakcijah in najzahtevnejših projektih nas pravni direktoriji, kot so Chambers and Partners, IFLR1000 in The Legal 500, redno uvrščajo med najboljše odvetniške pisarne.

SODELOVANJE: S sodelovanjem z uglednimi mednarodnimi odvetniškimi družbami in članstvom v mednarodnih mrežah neodvisnih odvetniških družb sledimo in soustvarjamo mednarodne pravne trende. Naša družbena odgovornost se kaže v skrbi za zaposlene in vlaganju v njihov razvoj, v poštenih in transparentnih odnosih s strankami in poslovnimi partnerji ter skrbnem odnosu do okolja in družbe, v kateri delujemo.

Prijave z življenjepisom, motivacijskim pismom, izpisom ocen in dokazili o izpolnjevanju pogojev sprejemamo do 21. januarja 2022 na elektronski naslov info@selih.si ali po pošti na naslov: Odvetniki Šelih & partnerji, o.p., d.o.o., Komenskega 36, 1000 Ljubljana.