Oglas za delo v Odvetniški pisarni Vladimir Bilić, d.o.o.

V Odvetniški pisarni Vladimir Bilić, d.o.o. zaposlimo ODVETNIŠKEGA KANDIDATA in ODVETNIŠKEGA PRIPRAVNIKA za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom

Prijave s priloženim življenjepisom pošljite čim prej oz. najkasneje do 21.01.2022 na e-naslov: tajnistvo@odvetnik-bilic.si .

Zahtevana znanja za odvetniškega kandidata: opravljen PDI, zaželjene izkušnje v odvetništvu / pravosodju, izkušnje na področju gospodarskega in civilnega prava, aktivno znanje angleščine ali nemščine (znanje obeh je prednost), samostojnost, natančnost, samoiniciativnost.

Zahtevana znanja za odvetniškega pripravnika: magistrska izobrazba (2. bolonjska stopnja) / visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja), zaželjene izkušnje v odvetništvu / pravosodju, izkušnje na področju gospodarskega in civilnega prava, aktivno znanje angleščine ali nemščine (znanje obeh je prednost), samostojnost, natančnost, samoiniciativnost.

Kraj dela: Ljubljana.

Začetek dela:
takoj / po dogovoru.

Opis dela:
svetovanje strankam, zastopanje strank pred sodišči in državnimi organi, priprava pravnih aktov, vlog in pravnih mnenj s področja gospodarskega, delovnega, civilnega in insolvenčnega prava.

Nudimo vam:
delo v dinamičnem kolektivu, delo s strankami iz Slovenije in tujine, zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom.