Vabilo Francoskega inštituta v Sloveniji na dogodek "Your PhD in France"

Francoska veleposlaništva v Sloveniji, Avstriji, na Madžarskem, Poljskem, Češkem in Slovaškem bodo v januarju in februarju 2022 organizirala že drugo izvedbo spletnega dogodka »Your PhD in France«.

Dogodek, ki se bo izvajal v angleškem jeziku, bo sestavljen iz serije webinarjev, ki se bodo odvijali med 18. januarjem in 8. februarjem 2022.

Pričel se bo s splošnim webinarjem, namenjenem spoznavanju osnov doktorskega študija in raziskovalnih panog v Franciji, še posebej pa se bo osredotočal na predstavitev možnosti financiranja. Vsi nadaljnji webinarji bodo namenjeni svetovanju za študente specifičnih področij, ki so navedena tudi v seznamu srečanj.

Tekom webinarjev boste lahko prisluhnili predstavnikom doktorskih šol in univerz v Franciji, sodelujočim pri platformi Campus France in alumnom, jih spoznali in jim zastavili vprašanja.

Več informacij najdete TUKAJ.