Vabilo na predavanja iz španskega ustavnega, upravnega in civilnega prava v izvedbi prof. Manuela Bermeja Castrilla iz Madrida

Po dogovoru z nosilci predmetov Ustavno pravo, Evropsko ustavno pravo, Upravno pravo in Civilno pravo, prof. dr. Sašo Zagorcem, doc. dr. Samom Bardutzkim, prof. dr. Rajkom Pirnatom in prof. dr. Damjanom Možino, Vas vljudno obveščam, da bo imel v dneh od 2. do 5. novembra letos prof. dr. Manuel A. Bermejo Castrillo s pravne fakultete Univerze Carlos III v Madridu ciklus predavanj o španskem ustavnem, upravnem in civilnem pravu.

Predavanja bodo v španščini, kar je posebno dragoceno z vidika izvirnega pravnega izrazja.

Predavanja bodo potekala v seminarju 3 po naslednjem razporedu:
  • torek, 2. 11. 2021, od 15. do 17. ure (ustavno pravo)
  • sreda, 3. 11. 2021, od 17. do 19. ure (ustavno pravo)
  • četrtek, 4. 11. 2021 od 12. do 14. ure (upravno pravo)
  • petek, 5. 11. 2021, od 8. do 10. ure (civilno pravo)

Vse zainteresirane prosim, da se do srede, 27. oktobra, prijavijo pri gospe Alenki Eržen (alenka.erzen@pf.uni-lj.si).

Vljudno vabljeni!

zasl. prof. dr. Janez Kranjc