Vabljeni k spremljanju Facebook in Instagram računa fakultetne mednarodne pisarne

Študentke in študente obveščava, da ima fakultetna mednarodna pisarna odslej svoj Facebook in Instagram račun:

Na obeh računih bomo v slovenščini objavljali predvsem novice, fotografije in druge koristne informacije o mednarodnih študentskih izmenjavah in praksah, ki so na voljo domačim študentom, v angleščini pa tudi kakšen utrinek ali zanimivost o izmenjavah mednarodnih študentov, ki jih gosti naša fakulteta.

Spremljajte nas torej tudi na omenjenih družbenih omrežjih, kjer se bova trudili za vas objavljati različne aktualne vsebine in tudi v tem času epidemije, ko se žal ne moremo srečevati osebno na fakulteti, poskrbeti za čim večjo komunikacijo med nami.

Na spodnja e-naslova lahko pošljete tudi kak svoj predlog za informacije, ki vas zanimajo; z veseljem bova tudi objavili ali delili kak vaš članek oziroma zanimivo fotografijo/video, ki se bodo navezovali na zgoraj omenjene teme.

Se beremo! :)

Lea Kremič (lea.kremic@pf.uni-lj.si)