Dva termina za samotestiranje študentov na fakulteti in upoštevanje ukrepov za varovanje zdravja

Spoštovani,

obveščamo vas, da bo od ponedeljka, 18. 10. 2021, dalje na Pravni fakulteti UL omogočeno samotestiranje študentov v seminarjih v naslednjih dveh terminih:

-             ob ponedeljkih med 7.00 in 7.45
IN
-             ob sredah med 7.00 in 7.45

Ob tem vas ponovno opozarjamo, da v primeru slabega počutja, kašlja, izcedka iz nosu, bolečine v žrelu, vročine ali drugih prehladnih znakov OSTANETE DOMA in NE prihajate na fakulteto.

Prosimo, da dosledno upoštevate vse ukrepe za varovanje zdravja in preprečevanje širjenja okužb. Zaščitne maske za obraz je treba na fakulteti nositi ves čas. Pravilna uporaba mask pomeni, da si le te nadenete preko ust in preko nosu.

V primeru, da boste predavanjih oz. vajah kašljali, smrkali, ipd. vas bodo profesorji lahko zaprosili, da zapustite predavalnico. Enako velja za knjižnico in vse ostale skupne prostore fakultete.

Da bi olajšali vstop na fakulteto, lahko zjutraj med 7.00 in 9.00 vstopate na fakulteto tudi skozi zadnji vhod s Kapiteljske ulice.

Ostanite zdravi.

Lepo pozdravljeni