Vabilo na poletno šolo ruskega prava 2021

Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani v sodelovanju s Pravnim inštitutom državne univerze v Irkutsku (Ruska federacija) vljudno vabi na poletno šolo ruskega prava 2021 z naslovom:

Российское право в условиях информатизации общества и государства.

Poletno šolo bosta vodila profesorja Pravnega inštituta državne univerze v Irkutsku Aleksander Kolosov in Roman Zabavko.

Šola bo potekala v živo v ruskem jeziku z možnostjo pojasnil v angleškem jeziku v dneh od ponedeljka, 26. julija, do vključno petka, 30. julija 2021, vsak dan od 9.00 do 13.40.

Namen poletne šole je kratka predstavitev pravnega urejanja procesa informatizacije v Ruski federaciji.

Poletna šola je namenjena pravnikom in nepravnikom, ki se pri svojem delu srečujejo z ruskim pravom in ruskim pravnim izrazjem, pa tudi študentom do- in podiplomskega študija pravnih fakultet, ki se želijo seznaniti z osnovami ruskega prava.

Udeležba na poletni šoli je brezplačna.

Več informacij o programu in načinu prijave najdete v pripeti datoteki.