Razpis 2. doktorskega seminarja: predstavitev doktorske disertacije z naslovom "Pravni položaj brezposelnih oseb, ki se gibljejo v Evropski uniji" v torek, 21. 9. 2021, ob 11. uri v Seminarju 1

Po sklepu Katedre za delovno in socialno pravo razpisujemo drugi doktorski seminar.

Študent doktorskega študija bo predstavil doktorsko disertacijo z naslovom

»Pravni položaj brezposelnih oseb, ki se gibljejo v Evropski uniji«.

Seminar bo potekal v torek, 21. 9. 2021, ob 11. uri v Seminarju 1 (kletni prostori).

Prisotnost zainteresirane javnosti oziroma poslušalcev na doktorskem seminarju  je možna le po predhodni obvezni najavi na elektronski naslov meta.pfeifer@pf.uni-lj.si ter po potrditvi udeležbe s strani referata za doktorski študij, ker je število mest za poslušalce je omejeno.

V prostorih Pravne fakultete UL je obvezna uporaba zaščitnih mask. Skladno z Odlokom o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter visokem šolstvu morajo vse osebe, ki prihajajo v  stavbo Pravne fakultete UL in so starejše od 15 let, izkazovati pogoje prebolevnosti, cepljenosti in testiranja.