35. slovenski knjižni sejem se bliža

Vljudno vabljeni na 35. slovenski knjižni sejem, ki  bo v torek, 26. novembra ponovno odprl svoja vrata v Cankarjevem domu in bo trajal vse do prvega decembra 2019.

PRODAJA KNJIG: Tokrat nas bo na skupni stojnici Univerze v Ljubljani v 2. preddverju Cankarjevega doma nastopilo 16 članic (AGRFT, ALUO, BF, EF, FA, FDV, FGG, FKKZ, FSD, FS, FU, FF, PEF, PF, TEOF, VF). Vsem se najlepše zahvaljujemo za dostavljene knjige. Če bi nam jih med sejmom slučajno kaj zmanjkalo, vam bomo to sporočili v najkrajšem možnem času in vas prosili, da nam dostavite še kakšen izvod. Sejem je kratek, zato takšne stvari potekajo hitro.

DOGODKI: Na sporedu je tudi kar nekaj dogodkov, ki smo jih prispevale posamezne članice:
Debatna kavarna
:
27. 11., ob 14. uri - Spomini na rektorska leta (Univerza v Ljubljani)
28. 11., ob 16. uri - Diplomacija v knjigah (FDV)
27. 11., ob 18. uri – Močni, modri in dobri (FF)
29. 11., ob 14. uri - Pomen in zahtevnost publicistične dejavnosti akademskih in raziskovalnih institucij UL (PEF)

Forum za obiskovalce:
28. 11., ob 18. uri – Senožeti, pisane površine (BF)
29. 11., ob 17. uri – Odprto o sodobni arhitekturi (FA)

VABLJENI!