Naknadni razpis za študijske izmenjave v okviru programa ERASMUS+ za študijsko leto 2019/20

Ker je na že zaključenem razpisu za ERASMUS+ izmenjave v študijskem letu 2019/20, ostalo prostih še veliko prostih mest, smo se na Univerzi v Ljubljani odločili za objavo naknadnega razpisa, in sicer za tiste, ki bi želeli na Erasmus izmenjavo za študij v poletnem semestru 2019/20.

Na izmenjavo se lahko prijavijo študentje, ki bodo v študijskem letu 2019/20 vpisani vsaj v 4. letnik I. stopnje.

Besedilo naknadnega razpisa je priloženo, prav tako tudi seznam še vedno prostih mest.

Rok oddaje prijav:
  • ponedeljek, 30. september 2019, do 11.30 ure

Dodatne informacije o razpisu lahko zainteresirani dobijo v fakultetni mednarodni pisarni (pritličje levo, poleg referata) oziroma na e-naslovu: darja.rabzelj@pf.uni-lj.si

Informativni sestanek za zainteresirane študente bo organiziran v sredo, 11. septembra 2019, ob 13. uri v Seminarju 2.

Vljudno vabljeni k oddaji prijav!