Vabilo k sodelovanju pri projektu “Korupcija in prevare”

Ob letošnjem mednarodnem tednu ozaveščanja o prevarah smo se pri Pamfilu odločili izvesti projekt “Korupcija in prevare” z namenom seznanjanja študentov prava s problematiko korupcije in prevar ter spodbujanja študentov prava k aktivnemu vključevanju v reševanje omenjene problematike.

Projekt smo si zamislili ob predpostavki sodelovanja vas študentov, zato vas vabimo, da:

- se nam pridružite pri izvedbi spletne ankete o ozaveščenosti študentov Pravne fakultete Univerze v Ljubljani o problematiki korupcije in prevar ter

- nam posredujete svoja razmišljanja oziroma poglede pravne ali nepravne narave na temo problematike korupcije in prevar.

Rezultate ankete ter vse prispevke bomo objavili na posebnem zavihku spletne strani revije Pamfil, ki ga bomo pripravili prav za ta namen in mogoče tudi v posebni tiskani številki posvečeni mednarodnemu tednu ozaveščanja o prevarah.

Vse, ki bi želeli sodelovati pri izvedbi spletne ankete, vabimo, da nas kontaktirate na elektronski naslov društva: drustvo.pamfil@gmail.com, najkasneje do petka, 9. oktobra 2020.

Rok za oddajo prispevkov na temo korupcije in prevar je petek, 23. oktober 2020.

Več o projektu si lahko preberete na tej povezavi.

Vabljeni k sodelovanju!

Ekipa Pamfila