Vabilo na poletno šolo ruskega prava 2020

Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani v sodelovanju s Pravnim inštitutom državne univerze v Irkutsku (Ruska federacija) vljudno vabi na poletno šolo ruskega prava z naslovom: Российское законодательство о чрезвычайных ситуациях.

Poletno šolo bo vodil profesor Pravnega inštituta državne univerze v Irkutsku Aleksandr V. Kolosov.

Šola bo potekala virtualno s pomočjo programa Zoom v ruskem jeziku z možnostjo pojasnil v angleškem jeziku v dneh od ponedeljka, 29. junija, do vključno petka, 3. julija 2020, vsak dan od 8.30 do 13.30.

Namen poletne šole je kratka predstavitev prizadevanj za posodobitev civilnega prava Ruske federacije.

Poletna šola je namenjena pravnikom in nepravnikom, ki se pri svojem delu srečujejo z ruskim pravom in ruskim pravnim izrazjem, pa tudi študentom do- in podiplomskega študija pravnih fakultet, ki se želijo seznaniti z osnovami ruskega prava.

Udeležba na poletni šoli je brezplačna.

Udeležba na vseh predavanjih daje študentom pravico do dveh kreditnih točk.

Interesente prosimo, da čim prej pošljejo svojo pisno prijavo na naslov: alenka.erzen@pf.uni-lj.si.

Več informacij najdete v pripeti datoteki.