Vabilo na poletno šolo "EBS Law Summer 2016" v Wiesbadnu, Nemčija

Naša partnerska univerza EBS Universität für Wirtschaft und Recht vabi na poletno šolo z naslovom EBS Law Summer 2016. Udeležijo se je lahko študenti višjih letnikov; predvsem tisti, ki jih zanimata gospodarsko pravo in pravo EU.

Šola bo potekala od 6. junija do 1. julija 2016 v Wiesbadnu. Več o programu poletne šole si lahko preberete v pripeti datoteki ali tukaj.

Pravna fakulteta v Ljubljani (PF UL) bo lahko za poletno šolo predvidoma nominirala dva svoja študenta, ki bosta oproščena plačila šolnine v višini 4.000 EUR, bosta pa morala sama kriti stroške poti, namestitve, hrane ter tudi t.i. “service fee” v višini 350 EUR.

Pogoji za prijavo študentov PF UL:
  • vsaj 3. letnik prvostopenjskega študija v št. letu 2015/16 (prijave so odprte tudi za študente 2. in 3. stopnje)
  • odlično znanje angleščine
  • zaželeno je predznanje s področij gospodarskega prava in prava EU (oz. vsaj zanimanje za to področje)

Prijave zainteresiranih študentov zbira Darja Rabzelj iz mednarodne pisarne, osebno ali po elektronski pošti (darja.rabzelj@pf.uni-lj.si).

Prijava mora obvezno vsebovati:
  • izpolnjen prijavni obrazec (iz priponke)
  • dokazilo o znanju angleščine (npr. uradni certifikat o opravljenem mednarodnem izpitu, kopija srednješolskega ali maturitetnega spričevala, potrdilo o obiskovanju tečaja

Rok prijave: ponedeljek, 29. februar 2016

Vabljeni k oddaji prijav!