Vabilo na poletno šolo v Hullu (VB) - Professional English Summer School

Služba za mednarodno sodelovanje na Univerzi v Ljubljani nas je obvestila o poletni šoli z naslovom "Professional English Summer School", ki bo med 29. junijem in 10. julijem 2015 potekala v mestu Hull, Velika Britanija.

Poletna šola je program akademskega angleškega jezika, namenjen podiplomskim študentom 3. stopnje, postdoktorskim študentom ali mlademu akademskemu osebju, ki se je prvič zaposlilo v preteklih 24 mesecih.

Utrechtska mreža, katere članice je tudi Univerza v Ljubljani, bo vsaki univerzi članici za enega kandidata, ki se bo udeležil poletne šole, namenila sredstva v višini 250 EUR (kar bo pokrilo stroške šolnine).

Interes za oddajo prijave je potrebno sporočiti na e-naslov vodje programa (g. Campbell McPherson, pesp@hull.ac.uk), najkasneje do 13. aprila 2015. Svetujemo, da kopijo sporočila pošljete tudi ge. Katji Cerjak, vodji Službe za mednarodno sodelovanje na UL (katja.cerjak@uni-lj.si).

Na zgornja e-naslova lahko tudi naslovite morebitna vprašanja.

Promocijska zgibanka z opisom programa in dodatnimi informacijami je na voljo v pripeti datoteki.