Poletna šola: Interdisciplinary Perspectives on Age(ing) and Care: What does it mean to grow old?

Univerza v Ljubljani tudi letos v sodelovanju z Univerzo v Gradcu in Univerzo na Reki organizira brezplačno poletno šolo za doktorske študentke in študente, ki bo potekala od 4. do 6. junija 2020 v Gradcu.

Tema poletne šole je »Interdisciplinary Perspectives on Age(ing) and Care: What does it mean to grow old?«

Za doktorske študentke in študente je udeležba brezplačna (krijejo se jim potni stroški in stroški bivanja).

Več informacij in navodila za prijavo najdete v prilogah; prijave z ustrezno dokumentacijo študentke in študenti pošljejo najkasneje do 24. februarja 2020 na elektronski naslov doktorski.studij@uni-lj.si. Podrobnejše informacije o prevozu in namestitvi bodo zainteresirani prejeli naknadno.