Vabilo na XVIII. Dneve civilnega in gospodarskega prava: 23. in 24. aprila 2020

Inštitut za primerjalno pravo in Pravna fakulteta UL vabita na tradicionalni strokovni simpozij, tokrat že XVIII. Dneve civilnega in gospodarskega prava, ki se bo odvijal v četrtek in petek, 23. in 24. aprila 2020, v Grand hotelu Bernardin v Portorožu.

Program simpozija:

Novela ZPP-E v praksi: vmesna bilanca (vodja sekcije prof. dr. Aleš Galič);

Knjige FIDIC in njihova uporaba v praksi pri presoji gradbenih in projektantskih zadev (vodja sekcije: prof. dr. Peter Grilc);

Okrogla miza:

Odpravnine članom uprav: odškodnina ali zaslužek? (moderator: izr. prof. dr. Klemen Podobnik);

Aktualni problemi zavarovalne pogodbe (vodja sekcije: prof. dr. Miha Juhart);

Družbena omrežja pred sodišči (vodja sekcije: doc. dr. Matija Damjan).

Doktorskim študentom prava omogočamo prijavo s posebnim popustom. Znižana kotizacija znaša:

Ø  oba dneva:            193 € + 22% DDV (42,46) = 235,46 €;

Ø  samo prvi dan:     161 € + 22% DDV (35,42) = 196,42 €;

Ø  samo drugi dan:   143 € + 22% DDV (31,46) = 174,46 €.

Popusti, ki so pri rednih kotizacijah, pri znižani kotizaciji ne veljajo.

Hoteli Bernardin, udeležencem simpozija za rezervacije sob do vključno 13. marca 2020 ponujajo 10% popust na ceno nočitve, za bivanje 2 ali več noči pa še dodaten 5% popust. Popusta se lahko seštevata.

Bivanje v hotelu si uredite sami.

Ostale informacije

so na voljo na spletni strani inštituta: http://www.ipp-pf.si/

Vljudno vabljeni!

Organizatorja dogodka:

Inštitut za primerjalno pravo pri Pravni fakulteti v Ljubljani in Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani

Kontakt:
Saša Šest