Erasmus+ praksa na Stalnem predstavništvu pri mednarodnih organizacijah na Dunaju

S Stalnega predstavništva pri mednarodnih organizacijah na Dunaju so nas ponovno obvestili, da vabijo naše študentke in študente k opravljanju Erasmus+ prakse pri njih.

Zainteresirani lahko izrazijo interes s posredovanjem povpraševanja, ki naj vključuje življenjepis in motivacijsko pismo, na e-naslov: slomission.vienna@gov.si.

Prijave sprejemajo ves čas v letu in se poskušajo terminsko prilagoditi obveznostim študentov.

Več informacij o Stalnem predstavništvu je možno najti na: https://www.gov.si/predstavnistva/stalno-predstavnistvo-pri-ozn-ovse-in-drugih-mednarodnih-organizacijah-dunaj/.

Vse podrobnosti glede prakse se nahajajo v priponki.

Pogoj za opravljanje prakse je pridobljena Erasmus+ štipendija in zanjo se morate študentke in študenti PF UL prijaviti preko fakultetne mednarodne pisarne (kontaktna oseba: ga. Barbara Kokot, erasmus@pf.uni-lj.si).
Fakultetni razpis za Erasmus+ prakse med 1. 9. 2023 in 30. 9. 2024 je na voljo TUKAJ