6. Koncert Pravne fakultete Univerze v Ljubljani

V torek, 12. 3. 2024 se je v Festivalni dvorani odvil 6. Koncert Pravne fakultete Univerze v Ljubljani, ki združuje ljubitelje glasbe med študenti in profesorji ter alumni fakultete. Za glasbeno vzdušje je pod taktirko zasl. prof. Janeza Kranjca in študentke Flore Hawlina poskrbelo več kot 30 nastopajočih, tako iz študentskih vrst kot tudi iz vrst zaposlenih Pravne fakultete. Poslušalci so bili lahko priča različnim glasbenim žanrom in sestavam. Oder je krasilo tudi nekaj novih glasbenih talentov, kar kaže na še vedno močno tradicijo in željo po umetniškem izražanju znotraj pravnega sveta. Dogodek je zaokrožilo prijetno druženje ob pogostitvi.

Kvaliteto dogodka so omogočila finančna sredstva Pravne fakultete, Odvetniške pisarne Senica in partnerji, Odvetniške pisarne Šelih in partnerji ter Odvetniške zbornice Slovenija. Vsem donatorjem iskrena hvala!