Natečaj za najboljši esej na temo revščine in korupcije

Društvo Integriteta je marca 2011 pričelo z izvajanjem projekta »S transparentnostjo in integriteto do gospodarskega in socialnega razvoja Slovenije!«.

Ker želijo mlade oz. študente spodbuditi k izražanju stališč in ker podpirajo pridobivanje  novih znanj s področja obravnavane tematike, so v sklopu projekta organizirali natečaj za najboljši esej. Študenti bodo imeli priložnost predstaviti svoje mnenje, poglede in razmišljanja o povezavi med pojmoma revščina in korupcija ter poglobiti znanje s tega področja.

Študent najboljšega eseja bo prejel nagrado v vrednosti predmeta Corruption and Development, ki bo potekal v sklopu Poletne šole na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani.

Rok za oddajo eseja je 22. april 2011, besedilo natečaja in dodatne informacije pa si lahko preberete v pripetih datotekah.

Več o projektu si lahko preberete tudi na spletni strani:  http://www.integriteta.si/projekti/189-s-transparentnostjo-in-integriteto-do-gospodarskega-in-socialnega-razvoja-slovenije-