Odlična uvrstitev ekipe PF na tekmovanju Frankfurt Investment Arbitration Moot Court 2021

Ekipa Pravne fakultete UL, v sestavi Nika Pavlica in Nika Logar (tekmovalki), as. Domen Turšič (coach), pod mentorstvom izr. prof. dr. Vasilke Sancin, je osvojila odlično peto mesto na Frankfurt Investment Arbitration Moot Court tekmovanju.

Ekipa PF je po napredovanju v izločilne boje v osmini finala premagala Bucerius Law School, v četrtfinalu pa tesno izgubila proti končnim finalistom (Government Law College Mumbai). Ekipa PF je tako osvojila končno 5. mesto. V finalu med National University of Singapore in Government Law College Mumbai so sodili Pierre Tercier (predsednik tribunala), Sir Michael Wood in Micheal Schneider ter zmago prisodili National University of Singapore.

Ekipi PF iskreno čestitamo za njen uspeh!