Uspešno izvedena delavnica projekta TRIIAL 2: Freedom of Expression and Association of Judges

V sredo in četrtek, 13. in 14. marca 2024, je na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani in prek spleta potekala mednarodna delavnica z naslovom Freedom of Expression and Association of Judges. Zbrali so se sodniki, odvetniki, tožilci in drugi pravniki iz držav širom Evrope. Prisluhnili so eminentnim govorcem, si podelili izkušnje in dobre prakse ter se preizkusili v reševanju hipotetičnih primerov.

Dogodek je organiziral as. Mohor Fajdiga v okviru projekta  TRIIAL 2 – TRust, Independence, Impartiality and Accountability of Legal professionals under the EU Charter – Part 2, ki ga sofinancira Evropska unija (projekt št. 101089737), nad organizacijo pa je bdel prof. dr. Saša Zagorc.

Posamezni prispevki z delavnice so bili posneti in bodo v bližnji prihodnosti na voljo na spletni strani projekta. Gradiva za delavnico in program so na voljo v priponkah.