Vljudno vabljeni na predavanje prof. dr. Miro Cerarja - Kako študirati pravo?

Vpis je za nami, kaj pa sedaj?

Začetnemu vzhičenju ob vpisu na PF neredko sledi tesnoba ob pogledu na urnik, neskončne sezname obvezne in priporočene literature ter zvezke zapiskov, ki študentu ponujajo ogromno strokovnega znanja, ne pa tudi odgovora na vprašanje: ˝kje in kako naj se zadeve lotim?˝

A brez skrbi, pravo ni nič strašnega!

Pravi recept lahko poskusite odkriti sami, lahko pa dovolite, da vam pri tem pomaga društvo HOPe, ki vas v sklopu paketa 3v1 tudi letos vabi na predavanje prof. dr. Mira Cerarja z naslovom ˝Kako študirati pravo?"

Prepričani smo, da boste na predavanju dobili veliko informacij, ki vam bodo koristile tako pri učenju, kot tudi pri usklajevanju študija z drugimi obveznostmi, zato so na predavanje poleg brucev, lepo vabljeni tudi študentje višjih letnikov.

Ponedeljek, 12.11. 2012 ob 18:00 v vijolični predavalnici.