Prijava na E-novice

3. stopnja 2. letnik
3. stopnja 3. letnik
3. stopnja 4. letnik
Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani zbira in obdeluje elektronske naslove na podlagi osebne privolitve posameznikov, ki se prijavijo preko spletnega obrazca za prejemanje e-novic Pravne fakultete Univerze v Ljubljani. Navedeni elektronski naslovi se hranijo trajno za namen posredovanja e-novic prijavljenim osebam, sicer pa najdlje do preklica s strani imetnika posameznega elektronskega naslova. Elektronskih naslovov Pravna fakulteta UL ne bo posredovala tretjim osebam. Na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani bodo z njimi seznanjeni zgolj zaposleni, ki skrbijo za objavo oz. posredovanje in urejanje e-novic Pravne fakultete UL. V okviru obdelave osebnih podatkov imajo prijavljene osebe pravico dostopa do svojih osebnih podatkov, njihove dopolnitve oz. popravka ali omejitve obdelave. V tem primeru je temelj za obdelavo osebnih podatkov osebna privolitev oseb, ki so se preko spletnega obrazca prijavile za prejemanje e-novic Pravne fakultete Univerze v Ljubljani, zato lahko to privolitev kadarkoli prekličejo, kar bo upoštevano za naprej. S pisno zahtevo, poslano na naslov Pravne fakultete UL, lahko posameznik kadarkoli zahteva dostop, dopolnitev, popravek ali omejitev obdelave. Zaradi narave in namena obdelave pa ni mogoče zahtevati izbrisa osebnih podatkov ali ugovarjati obdelavi osebnih podatkov. V zahtevi je treba navesti, katere osebne podatke bi želeli spremeniti oziroma kako drugače sporočiti, kako bi želeli omejiti njihovo uporabo. Na podano zahtevo bo Pravna fakulteta UL odgovorila v skladu z veljavnimi predpisi.