Uradne ure mednarodne pisarne v maju in juniju 2021

Uradne ure fakultetne mednarodne pisarne za študente bodo v maju in juniju 2021 v živo (v prostorih fakultete) potekale le ob sredah, med 9.30 in 11.30 ter med 13.30 in 14.30. Za prihod na uradne ure v tem času se ni potrebno predhodno najavljati.

Kdor bi želel osebni pogovor ali svetovanje v živo izven navedenih terminov, naj se za to posebej vnaprej dogovori.

Vljudno prosimo, da se za osebni obisk odločite le študenti, ki ne kažete znakov okužbe dihal (npr. nahoda, bolečin v žrelu, kašlja, slabega počutja, oteženega dihanja).

Sicer pa velja, da za urejanje administrativnih postopkov in pridobitve informacij iz mednarodne pisarne še naprej, če je to le mogoče, uporabljate neosebne oblike poslovanja (elektronska pošta, telefon, video klic preko aplikacije Zoom).