15. Informativa

V petek 19., in v soboto, 20. januarja 2024, je na Gospodarskem razstavišču potekal, tokrat že petnajstič, tradicionalni sejem izobraževanja in poklicev – Informativa.

Študentje PF in predstavnik študentskega referata, ki so delovali na stojnici, so odgovarjali na različna vprašanja dijakov in drugih obiskovalcev ter jim skušali karseda približati študij na Pravni fakulteti. Poleg razstavljene študijske literature je bil prikazan film o življenju in delu na fakulteti. Poleg interaktivnega kviza je bila tudi letos organizirana nagradna igra v kateri so sodelovali vsi, ki so izpolnili vprašalnik. Prva nagrada je bila »hoodie«, naknadno pa bo razdeljenih tudi več majic z logotipom PF. Na ta način so skušali tudi dodatno spodbuditi zainteresirane dijake za študij na PF. Na stojnici in pred njo so študentje PF delili promocijsko gradivo, med drugim revije Pravnik, informativne letake PF, bloke za zapiske, kemične svinčnike, čokoladice, odsevnike, kazalke, markerje, žogice, vse z logotipom PF. Na stojnici PF se je tako v petek in soboto zvrstilo več kot 1000 dijakov in drugih obiskovalcev.

Utrinki s sejma se nahajajo v fotogaleriji.

Zavarovalnica Triglav

.