Dekanov sprejem ob podelitvi potrdil tutorjem

V ponedeljek, 28. novembra 2016, je dekan Pravne fakultete v Ljubljani prof. dr. Miha Juhart na sprejemu v Klubu pravnikov slavnostno podelil potrdila študentom, ki so v šolskem letu 2015/16 uspešno opravljali delo tutorjev. Potrdilo si je prislužilo 33 predmetnih tutorjev, štiri uvajalne tutorke, dva tutorja za študente s posebnimi potrebami in 21 tutorjev za tuje študente; potrdila za uspešno koordiniranje dela študentskih tutorjev pa so prejeli trije študentje. V nagovoru pred podelitvijo je dekan poudaril, da je fakulteta na svoj dobro razvit in kakovosten tutorski sistem zelo ponosna. Tutorjem in Komisiji za tutorstvo, ki deluje pod vodstvom prof. dr. Marka Kambiča, se je iskreno zahvalil za prizadevno in plemenito delo.