Dobrodelna košarkarska tekma med profesorji in študenti Pravne fakultete

V petek, 21.12.2012, se je na Walfdorski šoli v Ljubljani odvijala dobrodelna košarkarska tekma med profesorji na eni strani v naslednji postavi: prof. dr. Peter Grilc, prof. dr. Grega Strban, doc. dr. Matej Acetto , doc. dr. Klemen Podobnik, prof. dr. Aleš Galič, prof. dr. Damjan Možina, Marko Kos (Depozitarna knjižnica OZN na Pravni fakulteti), Boštjan Koritnik (direktor in odgovorni urednik GV Založbe), Miha Kambič (po pooblastilu prof. dr. Marka Kambiča) na pomoč pa sta jim priskočila še študenta Pravne fakultete Luka Snoj - predsednik študentske organizacije Pravne fakultete in Klemen Lorbek (bivši igralec Olimpije, Cibone, Partizana in najmlajši izmed bratov Lorbek) in študenti na drugi strani, v postavi Rok Križanec, David Aleš, Matej Pejič, Tilen Iskra, Timotej Strlič, Črtomir Ključevšek, Tine Janžek, Urban Biščak, Marko Krajnc in Klemen Trdin. Tekma je bila napeta skozi celotno srečanje in vse do konca. Po 40 minutah zmagovalca ni bilo, saj se je tekma končala z neodločenim rezultatom 75:75. Sledil je 5 minutni podaljšek, kjer so imeli več znanja in sreče profesorji. Končni izd tekme je bil 82:81 (OT 7:6).

Vsem, ki so se dogodka udeležili in predvsem donatorjem se ob tej priložnosti zahvaljujemo. Zbrani denar bomo ponovno namenili Ustanovi fundacija za pomoč otrokom. Fotografije iz srečanja se nahajajo v galeriji slik, še več pa jih najdete na facebookovi strani  Študentskega društva Libertas.