Dobrodelni teden na Pravni fakulteti

Od 10. do 14. decembra bo na Pravni fakulteti potekal tradicionalni dobrodelni teden, kjer bomo študentje na stojnicah pred fakulteto nudili dobro voljo, tople napitke (kuhano vino in čaj) ter v avli fakultete pecivo, ki ga bodo v ta namen pripravili profesorji ter študentje Pravne fakultete. Vsa zbrana sredstva bomo namenili ustanovi Fundacija za pomoč otrokom.

Kot novost lahko letos izpostavimo, da bomo študentje na Pravni fakulteti zbirali odvečna oblačila, katerih ne potrebujemo več in se jim lahko odpovemo za socialno ogrožene družine, ki so le teh potrebne. Prepričani smo, da bomo s tem veliko ljudem narisali nasmeh na obraz. Oblačila za katerokoli starostno skupino (otroci, starejši) bomi zbirali vse dni v tednu med 9.00 in 18.00 na Pravni fakulteti (študentska sobica-skozi glavni vhod takoj na levo-ob referatu).

Prijeten decemberski pozdrav,
Študentsko društvo Libertas.