Informacija o vpisu v 1. letnik enovitega magistrskega študijskega programa Pravo v študijskem letu 2023/2024

Vpisna služba Univerze v Ljubljani bo v roku do konca julija študentom sprejetim v prvem roku poslala sklepe. Študenti, ki bodo sprejeti (redno ali izredno) na Pravno fakulteto Univerze v Ljubljani, bodo v prvih dneh avgusta prejeli vabilo z navodili za elektronski vpis na svoj elektronski naslov.

Elektronski
vpisni list morajo študenti izpolniti in zaključiti najkasneje do 10. avgusta 2023. Vpis bo v celoti elektronski, zato vpisnega lista v tiskani obliki študenti ne pošiljajo na Pravno fakulteto Univerze v Ljubljani.

Opozarjamo, da študenti, katerih vpisni listi v elektronskem sistemu ne bodo izpolnjeni in elektronsko oddani do 10. avgusta 2023, ne bodo vpisani!

Študente, ki bodo sprejeti na Pravno fakulteto Univerze v Ljubljani, pa se iz kakršnihkoli razlogov ne nameravajo vpisati, prosimo, da svoj odstop sporočijo na: info.vpis@pf.uni-lj.si.