Javna predstavitev monografije Izzivi ustavnega prava v 21. stoletju: liber amicorum Ciril Ribičič

Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani v sodelovanju z Društvom za ustavno pravo Slovenije in založbo Lex Localis vljudno vabi na javno predstavitev monografije Izzivi ustavnega prava v 21. stoletju: liber amicorum Ciril Ribičič.

Zbrane bosta uvodoma pozdravila dekan Pravne fakultete, prof. dr. Miha Juhart in predsednik Društva za ustavno pravo Slovenije, prof. dr. Franc Grad. Zbornik bodo predstavili uredniki, nato pa bosta spregovorila tudi direktor založbe Lex Localis, prof. dr. Boštjan Brezovnik, ter prof. dr. Ciril Ribičič. Po uvodnih nagovorih bodo o svojih prispevkih spregovorili tudi prisotni avtorji monografije.

Predstavitev monografije bo potekala v torek, 3. oktobra 2017, ob 16.00 na Pravni fakulteti v Ljubljani, Poljanski nasip 2 (modra predavalnica). Pred in po predstavitvi bo monografijo mogoče kupiti po znižani ceni.

Vljudno vabljeni!