Ljubljanski univerzitetni inkubator vabi na 5. VIP večer : Odločna liderka z občutkom za kreativnost in ljudi

Marčevski VIP večer bo tokrat v znamenju žensk. Gostja večera bo namreč uspešna menedžerka Tatjana Fink, direktorica Trima d.d. - enega najuspešnejših in inovativnih slovenskih podjetij.

Finkova zase pravi, da je začela z generalskim načinom vodenja. Nagrade, ki so se skozi leta kar vrstile pa pričajo, da se njena odločnost v poslu in občutek do zaposlenih ne izključujeta. Leta 1999 je prejela priznanje Manager ter nagrado GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke v letu 2000. Štiri leta kasneje jo je revija Manager proglasila za direktorico z največjim vplivom v poslovnem svetu, leta 2005 so jo razglasili za najboljšo vzornico prihodnjih generacij, leto kasneje pa za najvplivnejšo in spoštovano v poslovnem svetu.

O njeni uspešni poslovni poti in zanimivem načinu vodenja podjetja boste izvedeli na VIP večeru

v četrtek, 11. marca 2010, ob 19. uri v prostorih Kiberpipe na Kersnikovi 6 v Ljubljani.

Na dogodek se prijavite na spletni strani LUI.

Vabljeni!