Mednarodna znanstvena konferenca “Big Data: New Challenges for Law and Ethics”

Vljudno vabljeni na mednarodno znanstveno konferenco “Big Data: New Challenges for Law and Ethics”, ki bo 22. in 23. maja potekala na Pravni fakulteti z začetkom 22. 5. ob 9. uri v Zlati predavalnici. Na konferenci bodo predavali domači in tuji strokovnjaki iz področja prava varstva osebnih podatkov, kazenskega prava, mednarodnega prava in kriminologije. Več o konferenci in njenem programu si lahko preberete na: http://big-data-ljubljana-2017.weebly.com.

Konferenca je organizirana v okviru projekta “Pravo v dobi velikih podatkov: Reguliranje zasebnosti, transparentnosti, tajnosti in drugih nasprotujočih si vrednot v 21. stoletju”, ki ga vodi Inštitut za kriminologijo v partnerstvu s Pravno fakulteto v Ljubljani.

Registracija za udeležbo je obvezna, pri čemer so študentje oproščeni plačila kotizacije.

Vljudno vabljeni!