Model United Nations konferenca MUNLawS

Med 25. in 29. oktobrom 2013 bo na Pravni fakulteti potekala Model United Nations konferenca MUNLawS. Model United Nations je akademska simulacija razprav in pogajanj v organih Združenih narodov. Namen te simulacije je voditi razpravo o aktualnih svetovnih  temah v različnih odborih in svetih in sprejeti resolucije o obravnavanih temah. Na MUNLawS, ki je največje tovrstno tekmovanje v regiji, bodo imeli študentje priložnost, da preverijo svoje diplomatske in govorniške veščine, zgradijo mrežo poznanstev in skupaj preživijo zabavne trenutke. Študentje bodo sodelovali v treh različnih simulacijah in sicer v Varnostnem svetu Združenih narodov, Meddržavnim sodiščem in Svetu za človekove pravice.

Več informacij o konferenci lahko dobite na spletni strani www.munlaws.com