Na slovenskih univerzah med 17. in 21. aprilom Teden univerzalne podpore Ustvarjanje vključujočega in varnega akademskega okolja za vse študentke in študente v Sloveniji

Med 17. in 21. aprilom 2023 bo na Univerzi v Ljubljani, Univerzi v Mariboru, Univerzi na Primorskem, Univerzi v Novi Gorici, Novi univerzi, Fakulteti za uporabne družbene študije v Novi Gorici in Univerzi v Novem mestu potekal Teden univerzalne podpore pod sloganom skupaj za dobro študentk in študentov. V tednu se bodo zvrstile številne delavnice, okrogle mize, predavanja in kulturni dogodki, na katerih boste lahko prisluhili tudi tudi stand-up komičarki Martini Ipša, kreativnemu direktorju, predavatelju in knjižnemu avtorju Aljoši Bagoli ter manekenu in poslovnežu Alenu Kobilici. Dogodki so namenjeni vsem študentkam in študentom, ne glede na njihove osebne okoliščine. Za več informacij in prijave na dogodke je na voljo povezava do programa, kjer boste našli tudi kontakte vseh sodelujočih visokošolskih zavodov.