Okrogla miza "Pomen virov pitne vode za mednarodni mir in varnost"

Ministrstvo za zunanje zadeve in Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani ob mednarodnem dnevu vode vabita na okroglo mizo Pomen virov pitne vode za mednarodni mir in varnost.
Na okrogli mizi bodo sodelovali
  • dr. Danilo Türk, bivši predsednik Republike Slovenije in predsedujoči Globalnemu visokemu panelu o vodi in miru,
  • dr. Lučka Kajfež Bogataj, redna profesorica na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani,
  • ga. Martina Zupan, predsednica Global Water Partneship: Slovenija,
  • predstavnik Ministrstva za okolje in prostor (TBC).
Razpravo bo vodila dr. Vasilka Sancin, izredna profesorica na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani.

Uvodoma bosta udeležence nagovorili državna sekretarka Ministrstva za okolje in prostor ga. Lidija Stebrnak in v.d. generalne direktorice za multilateralo, razvojno sodelovanje in mednarodno pravo Ministrstva za zunanje zadeve ga. Sabina R. Stadler.

Okrogla miza bo potekala v sredo, 22. marca 2017, ob 14. uri v modri predavalnici na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani (Poljanski nasip 2, Ljubljana).

Prosimo, da svojo udeležbo potrdite do petka, 17. marca 2017, na elektronski naslov zcp.mzz@gov.si.

Vljudno vabljeni!
Datoteke