Predavanje: Christopher Millard »Internet of Things, Machine Learning, and Robot Law«

Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani v sodelovanju s korporacijo Microsoft in Odvetniško pisarno KANALEC, DREN, ROVŠEK SRŠE d.o.o. vabi na predavanje CHRISTOPHERJA MILLARDA, profesorja zasebnega in informacijskega prava Centra za komercialno pravo na Queen Mary University of London (QMUL) in senior partnerja odvetniške pisarne Bristows, z naslovom »Internet of Things, Machine Learning, and Robot Law«, ki bo 23. novembra 2017 ob 17. uri v sivi predavalnici (Pravna fakulteta, Poljanski nasip 2, 1000 Ljubljana).

Po predavanju bo direktor pravne službe Microsofta, g. Jack Pineda Dale, študentom prikazal demo »pravnega robota« (»legal robot«), ki ga razvija Microsoft.

Vljudno vabljeni!