Razpisano delovno mesto: Znanstveni sodelavec; šifra DM: H019007, 1 prosto delovno mesto, M/Ž

1. Prosto delovno mesto
  • zaposlitev s krajšim delovnim časom v obsegu 95 % polnega delovnega časa oz. 38 ur na teden za določen čas za 9 mesecev,
  • čas nastopa dela: predvidoma 1. 10. 2023,
  • poskusno delo: ne.

2. Pogoji za opravljanje dela:

• doktorat znanosti pravne smeri,
  • veljaven naziv znanstvenega sodelavca,
  • uspešna predhodna prijava in izbor v okviru Javnega razpisa za sofinanciranje gostovanj slovenskih strokovnjakov iz tujine na slovenskih visokošolskih zavodih in raziskovalnih organizacijah ter študijskega oziroma znanstvenega obiska študentov v tujini za leto 2022 (327. javni razpis).

3. Kratek opis dela in nalog:

• znanstvenoraziskovalno delo,
  • sodelovanje pri oblikovanju raziskovalnih programov in sodelovanje pri dodiplomskem in podiplomskem študiju,
  • organiziranje, usklajevanje, načrtovanje in spremljanje dela pri raziskovalni dejavnosti (v okviru raziskovalne skupine),
  • povezovanje raziskovalne dejavnosti z drugimi raziskovalnimi institucijami,
  • strokovno sodelovanje z naročniki raziskovalnih nalog,
  • pripravljanja poročil in elaboratov o raziskavi,
  • opravljanje drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše strokovno področje delovnega mesta.

4. Rok za prijavo: do vključno 20.9.2023

Kandidati naj posredujejo vlogo z dokazili o izpolnjevanju pogojev in življenjepis (CV) izključno na elektronski naslov: zaposlitev@pf.uni-lj.si.

5. Kontaktna oseba na članici: