Sodelovanje predstavnikov naše fakultete na letnih srečanjih dveh mednarodnih združenj pravnih fakultet

V prvi polovici junija 2023 so se predstavniki naše fakultete udeležili letnih srečanj dveh mednarodnih združenj pravnih fakultet, katerih članica smo postali v letošnjem letu. Najprej sta se izr. prof. dr. Luka Tičar, fakultetni Erasmus koordinator, in Darja Rabzelj, vodja fakultetne mednarodne pisarne, na Univerzi CY Cergy Pariz udeležila srečanja v okviru združenja ELPIS (European Legal Practice Integrates Studies), nato pa sta obe zaposleni v mednarodni pisarni, Darja Rabzelj in Lea Kremič, sodelovali še na srečanju združenja LEN (Law Exchange Network), ki ga je letos gostila Univerza Louvain-la-Neuve.

Namen članstva v obeh združenjih je redna izmenjava dobrih praks in poglobljenega sodelovanja predvsem na področju izmenjave študentov in zaposlenih ter druge vrste partnerskega sodelovanja.