Sprejem brucev na Pravni fakulteti

V avli glavnega vhoda fakultete so 1. oktobra  2012 ob 9. uri  predstavniki študentskega referata sprejeli študente 1. letnika  prvostopenjskega študijskega programa Pravo. Bruci so prejeli študentske izkaznice ter majice z logotipom Pravne fakultete. V sivi predavalnici, kjer potekajo predavanja za prve letnike, jih je pozdravil dekan prof. dr. Peter Grilc z vodstvom fakultete. Ob sodelovanju predstavnika študentskega referata, vodje knjižnice  in predsednice študentskega sveta  so jim predstavili študij in obštudijsko življenje na Pravni fakulteti.

V galeriji slik si lahko ogledate nekaj utrinkov prvega dne.

Bruci so se nato udeležili sprejema novih študentov Univerze v Ljubljani na Prešernovem trgu z uradno otvoritvijo študijskega leta 2012/2013, ki se je nadaljeval z glasbenim programom.

Datoteke