Sprejem brucev na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani

Drage brucke in dragi bruci,

vljudno vas vabimo na letošnji SPREJEM BRUCEV na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani, ki bo v petek, 1. oktobra 2021, ob 10. uri v RDEČI PREDAVALNICI in bo potekal po naslednjem programu:

•   od 8.00 do 8.45: siva predavalnica (prvo nadstropje) - prihod samo za tiste, ki ne izpolnjujejo PCT pogoja jn se morajo samotestirati:

Samotestiranje študentov na Pravni fakulteti UL (če ne bo UL organizirala drugače).

Teste za samotestiranje lahko prevzamete v vseh lekarnah. Rezultate samotestiranja vpisujete v priloženi evidenčni list V primeru pozitivnega testa ste dolžni fakulteto zapustiti in poklicati svojega izbranega osebnega zdravnika.

•   od 9.00 do 9.45: avla (pritličje) - prihod tistih, ki izpolnjujejo pogoj PCT in se jim ni potrebno samotestirati:

- razdeljevanje majic in mask Pravne fakultete UL

(Prosimo, da imate pri sebi osebno izkaznico. Študentske izkaznice boste prejeli naknadno.)

•   ob 10.00: rdeča predavalnica (prvo nadstropje):
        - uvodni nagovori vodstva Pravne fakultete in Univerze v Ljubljani
        - predstavitev zaupnice za zaščito dostojanstva in osebnosti študentk in študentov
        - predstavitev knjižnice
        - predstavitev Študentskega sveta in obštudijskih dejavnosti
        - predstavitev tutorstva

Veselimo se srečanja z vami in vam želimo uspešen študij.

POMEMBNO
: Za vstop v stavbo Pravne fakultete UL morate imeti osebni dokument in dokaz o izpolnjevanju PCT pogoja (ali test za samotestiranje in evidenčni list – v prilogi, če PCT pogoja ne izpolnjujete – tedaj morate priti na fakulteto med 8.00 in 8.45, kasnejši vstop brez PCT pogoja ne bo mogoč).

POMEMBNO: S predavanji in preostalimi študijskimi obveznostmi bomo na Pravni fakulteti UL pričeli v ponedeljek, 4. oktobra 2021.

Urnik za študente 1. letnika je že objavljen na fakultetni spletni strani.

Dogodek bo fotografiran. Fotografije bodo objavljene na spletni strani Pravne fakultete UL.
Hvala za razumevanje.

Vodstvo Pravne fakultete Univerze v Ljubljani

Datoteke
unknownEVIDENČNI LIST (7.41 KB)