Sprejem novih študentov na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani

3. oktobra 2022 je na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani potekal sprejem študentov prvega letnika študijskega programa Pravo. V sivi predavalnici, v kateri letos potekajo predavanja za prvi letnik, jih je pozdravil dekan prof. dr. Saša Zagorc, skupaj z vodstvom fakultete,  zaupnico za zaščito dostojanstva in osebnosti študentk in študentov, ter predstavnikoma referata in knjižnice. Poklic pravnika je predstavil gost iz odvetniške pisarne Senica & partnerji. Na sprejemu so sodelovali tudi predstavnik študentskega sveta PF UL, predstavnik tutorjev, uvajalni tutorji in predstavnik študentske organizacije PF UL, ki so študentom prvega letnika predstavili študij in obštudijsko življenje na Pravni fakulteti UL.

V galeriji slik si lahko ogledate nekaj utrinkov prvega dne.

Vsem brucem želimo uspešen študij na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani.