Sprejem novih študentov na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani

2. oktobra 2023 je na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani potekal sprejem študentov prvega letnika petletnega enovitega študijskega programa Pravo. V sivi predavalnici, v kateri potekajo predavanja za prvi letnik, jih je pozdravil dekan prof. dr. Saša Zagorc, skupaj z vodstvom fakultete ter predstavnikoma referata in knjižnice. Študentke in študente je nagovoril tudi gost, predsednik Ustavnega sodišča Republike Slovenije dr. Matej Accetto. Na sprejemu so sodelovali tudi predstavnik študentskega sveta PF UL, predstavnik tutorjev, in predstavnik študentske organizacije PF UL, ki so študentom prvega letnika predstavili študij in obštudijsko življenje na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani.

V galeriji slik si lahko ogledate nekaj utrinkov prvega dne.

Vsem bruckam in brucem želimo uspešen študij na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani.