Vabilo dijakinjam in dijakom na predavanja na Pravni fakulteti UL

Dijakinje in dijake, bodoče študentke in študente, vljudno vabimo, da se nam pridružite na naslednjih predavanjih (v živo na fakulteti oz. na daljavo preko aplikacije zoom), ki potekajo v okviru študija prava na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani.

Za sodelovanje na posameznem predavanju je potrebna predhodna prijava preko naslednje spletne prijavnice:
POVEZAVA NA SPLETNO PRIJAVNICO

Prijavite se lahko na poljubno število predavanj in vaj, ki se bodo izvajala v obdobju med 21. 2. 2022 in 4. 3. 2022.

Vsem prijavljenim, ki boste želeli spremljati predavanja ali vaje na daljavo, bomo poslali navodila za prijavo v zoom oz. obisk predavanj na fakulteti.
TABELA S PREDAVANJI

Dijake vljudno prosimo, da oddajo prijavo na predavanje in vaje vsaj 2 uri pred začetkom prvega predavanja ali vaj na katere se prijavljajo.

LEPO VABLJENI!