Vabilo na gostujoči predavanji – prof. dr. Birgit Forgó-Feldner (Univerza na Dunaju)

V sklopu projekta »Internacionalizacija Univerze v Ljubljani« bo te dni Pravno fakulteto v Ljubljani obiskala Birgit Forgó-Feldner s Pravne fakultete Univerze na Dunaju.

Profesorica Forgó-Feldner bo v okviru predmeta Rimsko pravo v ponedeljek, 16. 2. 2015, ob 9. uri izvedla predavanje z naslovom »Children and childhood in Rome«; v torek, 17. 2. 2015, pa bo v okviru istega predmeta ob 10. uri predavala na temo »Praetor and his edict«.

Obe predavanji bosta v sivi predavalnici in bosta potekali v angleškem jeziku.

Vljudno vabljeni!

Operacijo delno financira Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada ter Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov za obdobje 2007-2013, razvojne prioritete 3: Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja; prednostne usmeritve 3.3: Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva.