Vabilo na zaključno konferenco v okviru projekta SCAN

Obveščamo, da bo v petek, 22. januarja 2021, med 13. in 16.30 uro preko spletne platforme Zoom potekala zaključna konferenca evropskega projekta SCAN (Small Claims Analysis Net).

V sklopu konference bo predstavljena vsebina projekta, kot tudi ugotovitve povezane z analizo evropskega postopka v sporih majhne vrednosti.

Konferenca bo potekala v angleškem jeziku, udeležba je brezplačna. Potrebna je le predhodna registracija preko povezave, ki jo je mogoče najti (skupaj s programom konference) v priponki.

Projekt SCAN, ki ga vodi Univerza Federico II iz Neaplja in pri katerem kot partnerska institucija sodeluje tudi Pravna fakulteta Univerze v Ljubljani (pod vodstvom prof. dr. Katarine Zajc), se financira iz evropskega programa JUSTICE in poteka od oktobra 2018 do konca januarja 2021.