Vabljeni na predavanje dr. Petra Čeferina z naslovom »Odvetništvo, žlahtno poslanstvo ali zgolj posel?«

Študentska organizacija Pravne fakultete Univerze v Ljubljani in Srebrna katedra nadaljujeta s prirejanjem svobodnih kateder. Deveto predavanje bo potekalo pod naslovom: »Odvetništvo, žlahtno poslanstvo ali zgolj posel?«.

Predaval bo dr. Peter Čeferin, starosta slovenskega odvetništva in avtor številnih strokovnih člankov in razprav s področja odvetništva ter knjig: Neodvisnost odvetnika, Odvetniška zbornica Slovenije – odlomki iz zgodovine, Moje odvetniško življenje, Valat, Moje zgodbe, Prepoznava in druge zgodbe, Odvetništvo na Slovenskem, Nespodobni odvetnik (biografija) ter kriminalnega romana Sodni dnevi.

Predavanje bo potekalo v četrtek, 18. februarja 2021 ob 16. uri na daljavo (prek ZOOM-a). Predavanje bo povezoval zasl. prof. dr. Ciril. Ribičič. Vprašanja boste lahko postavili pisno ali v živo.

Povezavo do spletnega dogodka boste prejeli po opravljeni prijavi na elektronski naslov. Prijavnica je dostopna na naslednji povezavi: http://predavanja.ustava.si/prijava-za-ogled-predavanja-v-zivo/?fbclid=IwAR27HgZdYYwqFnNLRmgocULlyPXSx09V1tjOORXtH55Snyp_OYiyamll_XE.

Vabljeni!