Vabljeni na predavanje profesorja Benjamina Hoorn Bartona z naslovom: " Rebooting Justice. How Computers Are Changing American Access to Justice for the Poor and Middle Class"

Mednarodni forum Pravne fakultete Univerze v Ljubljani v sodelovanju z Veleposlaništvom ZDA v Sloveniji vljudno vabi na predavanje z naslovom:

Rebooting Justice. How Computers Are Changing American Access to Justice for the Poor and Middle Class,

ki ga bo imel profesor Benjamin Hoorn Barton, University of Tennessee School of Law, US Fulbright Scholar to Slovenia

2014-2015,  v ponedeljek, 17. novembra 2014 ob 16. uri v vijolični predavalnici Pravne fakultete

Po predavanju, ki bo v angleščini, bo predavatelj odgovarjal na morebitna vprašanja poslušalcev.

Vljudno vabljeni!

Janez Kranjc