Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot: odličen rezultat ekipe PF!

Ekipa PF je na prestižnem tekmovanju s področja prava mednarodne prodaje ter mednarodne trgovinske arbitraže »Willem C. Vis International Arbitration Moot« dosegla odlično rezultate. Na Fox Williams Pre-mootu so dosegli 3. mesto, kjer je bila Eva Milošič razglašena za drugo najboljšo govorko. Odlično so se odrezali tudi na Vis East Mootu, kjer je Andrej Kapun prejel častno omembo Neli Kaplan, nagrado za najboljšega govorca. Skupinsko pa so prejeli tudi Pieter Sanders častno omembo, nagrado za najboljši memorandum za tožnika na Dunajskem Vis Mootu.

Čestitamo!

Člani ekipe: Eva Milošič, Azra Jušić, Petra Gašperšič Marolt, Andrej Kapun, Blaž Murko, Andraž Kofol.

Coachi: Žan Timon Aldžič Matiš, Timotej Kotnik Jesih, Špela Mihelin, Jernej Renko.

Mentor: Prof. dr. Damjan Možina.