Zmaga ekipe Pravne fakultete UL v Moskvi

Ekipa Pravne fakultete Univerze v Ljubljani v sestavi Domen Turšič, Maks David Osojnik in Žiga Omladič, pod mentortsvom izr. prof. dr. Vasilke Sancin, je osvojila prvo mesto na tekmovanju s področja mednarodnega investicijskega prava, ki je med 9. in 10. februarjem 2018 potekalo v Moskvi v soorganizaciji odvetniške družbe Debovoise & Plimpton ter Arbitration Center at the Institute of Modern Arbitration. Domen Turšič je prejel tudi nagrado za najboljšega govorca tekmovanja.

Na tekmovanju, ki je eno od uvodnih tekmovanj za Frankfurt Investment Arbitration Moot Court, ki se bo odvilo med 12. in 16. marcem 2018, je sodelovalo 9 ekip, v finalu pa se je ekipa PF pomerila z ekipo Goethe Universität Frankfurt am Main in prepričljivo svojila 1. mesto.

Ekipi iskreno čestitamo!​

Finale v Moskvi 2018